Afronding speeltuin

Vandaag hebben we met een groep van ruim 20 buurtgenoten, jong en oud, de laatste hand gelegd aan de speeltuin. We begonnen om 9:00 uur in de regen maar om 10:00 uur werd het gelukkig droog en de zon kwam er in de loop van de dag steeds meer bij.

We hebben de rubberen doorgroeimatten (voor valdemping) onder alle speeltoestellen gelegd en ingeveegd met fijne grond, de grond geëgaliseerd, alle bosjes in en rondom de speeltuin gesnoeid en de volleybalpalen en het volleybalnet geplaatst. Vanavond hebben graszaad gezaaid, nu maar hopen op voldoende regen.

Maandag maakt de gemeente voor ons de tegels rondom de picknickset af en dan is de speeltuin klaar! Eind september volgt nog de officiële opening meer nieuws hierover volgt zo spoedig mogelijk.

We willen iedereen die vandaag heeft meegeholpen ontzettend bedanken, vele handen maakten licht werk maar er zijn de nodige zweetdruppels gevloeid 🙂

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *