Paasfeest

Ook dit jaar is de paashaas in onze straat geweest. Wel hebben we hem niet gezien maar hij heeft toch weer heel wat eieren verstopt. Dit jaar had de paashaas geen drie kleuren eieren verstopt maar vier. Naast de kleuren Rood, Blauw en Groen was er ook een GOUDEN ei te vinden. De kinderen waren dan ook goede zoekers, maar de Paashaas had het gouden ei moeilijk verstopt. Het kostte moeite om die te vinden. Maar er zijn toch twee kinderen die het gelukt is om een gouden ei te vinden. Lisa Poppema en Thijs Arwert hebben er elk eentje gevonden.

De beste zoekers dit jaar waren:
Rode eieren (1 t/m 4 jaar): Kevin (7 eieren);
Blauwe eieren (5 t/m 7 jaar): Pascal (11 eieren);
Groene eieren (8 t/m 12 jaar): Manon (12 eieren).
De beste zoekers en de gouden-ei vinders kregen een chocolade paashaas als prijsje.
De ouders hebben dit zoekspektakel onder een genot van een kop koffie of thee kunnen aanschouwen. En even lekker bijkletsen met je buurman en buurvrouw. Ook werd er nog plezier beleefd aan noten schieten. Menig noot is dan ook goed geraakt.
Aan het einde kreeg ieder kind een zakje chocolade-eitjes mee naar huis.

Groeten van de paashaas.

Uiteraard staan de foto’s in het fotoalbum (met speciale dank aan René Terpstra).

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *